Co musisz wiedzieć o Strefie Ciszy?

Authentic Sound

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań. Naszym celem jest przekształcenie Twojej przestrzeni mieszkalnej w spójne, zintegrowane środowisko.

Strefa Ciszy powstała w 2005 roku z miłości do innowacji i chęci poprawy sposobu, w jaki doświadczamy dźwięku i obrazu. Z wizją zrewolucjonizowania sposobu, w jaki technologia towarzyszy nam w codziennym życiu.

Zajmujemy się projektowaniem , instalacją oraz integracją systemów audiowizualnych i inteligentnej automatyki domowej. Opieramy się wyłącznie na rozwiązaniach renomowanych producentów. Za ich pomocą tworzymy rozbudowane i stabilne systemy, które umilają i ułatwiają życie.

Our Core Principles

Co robimy, by żyło Ci się wygodniej?

Jesteśmy innowacyjni

Dążymy do pozostawania krok przed innymi, stale badając i wdrażając najnowsze rozwiązania w technologii inteligentnego domu i systemów AV.

Dbamy o jakość

Zobowiązujemy się dostarczać produkty i usługi jakości premium. Mają przewyższać oczekiwania naszych klientów pod względem wydajności, trwałości, funkcjonalności.

Twoje potrzeby na pierwszym miejscu

Dlatego najpierw określamy Twoje oczekiwania. Do nich dostosowujemy możliwe rozwiązania. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie.

Strefa Ciszy to

miejsce w którym dążymy do harmonijnego łączenia nowoczesnego designu z najnowszymi technologiami

Scroll to Top