Home

Budujesz lub remontujesz dom, mieszkanie?
Pamiętaj, że każdy dobry system powstaje już na etapie projektowania, to właśnie wtedy jest czas na właściwe przygotowanie instalacji audiowizualnej, elektrycznej i oświetleniowej.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz integracją systemów audiowizualnych oraz inteligentnej automatyki domowej. Opierając się na produktach wyłącznie renomowanych producentów tworzymy rozbudowane         i jednocześnie stabilne systemy, tak aby każdy nasz klient mógł cieszyć się najwyższa jakością oraz prostotą obsługi.

Szukasz prostych rozwiązań dobrego audio-video, możliwości słuchania muzyki w całym domu? Chcesz mieć kontrole nad własnym domem niezależnie gdzie jesteś? Marzyłeś o własnym pokoju kinowym?
Niezależnie od życzenia jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń aby umówić się na wizytę a nasz  ekspert pomoże dokonać właściwych wyborów, zaprojektować system który ułatwi życie całej Twojej rodzinie. Pozwoli Ci czuć się bezpieczniej , mieć nieograniczona kontrole nad domem i spędzać w nim cudowne chwile podczas projekcji w doskonale zaprojektowanym pokoju kinowym lub wielofunkcyjnym salonie.
Twój dom to nie tylko betonowe ściany. Twój dom to inteligentny dom! Twój dom to nowoczesne centrum rozrywki.

Inteligentny dom

Kino domowe – Szukasz najlepszego obrazu i dźwięku?

Kino domowe nabrało dziś nowego znaczenia.
Kino domowe to właściwie zaprojektowane i zbudowane na produktach najwyższej klasy systemy audiowizualne, które są w stanie wiernie przekazać założenia producentów filmowych. Wiele osób błędnie interpretuje to pojęcie nazywając kinem, mały zestawik pięciu głośników kupionych w supermarkecie, niestety z kinem nie mają one nic wspólnego. Nie są w stanie przekazać nawet niewielkiej części informacji zawartej w filmowej scieżce dźwiękowej. Nasza szeroka oferta produktów renomowanych firm pozwoli na dobranie systemu spełniającego oczekiwania każdego klienta.
Jednak prawdziwe kino to nie tylko elektronika.
Aranżacja pomieszczenia jest pierwszym i jednym z najważniejszych etapów, to klimat jaki stworzymy w danym pomieszczeniu pozwoli nam na wielogodzinne seanse ktore będą nieocenionym lekarstwem stresów dnia codziennego oraz znakomitą rozrywką ze znajomymi. Szczególne znaczenie ma to w przypadku instalacji systemu w salonie. W takim przypadku obowiązkowe są konsultacje z projektantem/ką w celu przygotowania systemu który bezinwazyjnie wkomponuje się w pomieszczenie użytku codziennego.

Dla bardziej wymagających proponujemy projekt oraz budowę niezależnych pomieszczeń kinowych. Prawdziwe kino domowe to profesjonalnie przygotowany pokój, który będzie miniaturowym odwzorowaniem multipleksowej sali kinowej.

Systemy nagłośnienia wielostrefowego (multiroom)

Adeo Screen to Włoska marka specjalizująca się w produkcji ekranów projekcyjnych najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można zarówno ekrany rozwijane (ręczne oraz elektryczne ) jak i ramowe. Ekrany wyróżniają się szybkim systemem montażu i niezawodnością.
Jednak główną zaletą produktów włoskiej marki Adeo Screen jest zdolność do pełnego zaspokojenia potrzeb użytkownika. Dzięki systemowi PSS (Personal Screen System) możliwe jest bowiem wyprodukowanie ekranu spersonalizowanego i na żądany wymiar, przy jednoczesnym poszanowaniu zasad geometrii i jakości finalnej produktu. Czy to kino domowe, czy profesjonalna instalacja, Adeo Screen oferuje najlepsze możliwe rozwiązanie. Sztuka, która ma swój początek we włoskim mieście Trento i dociera do każdego miejsca na świecie.

LEPSZY DŹWIEK DZIĘKI BADANIOM
BOSE to legendarna Amerykańska marka, która słynie z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie audio. Produkty tej firmy można znaleźć na stadionach olimpijskich, w teatrach na Broadwayu, Kaplicy Sykstyńskiej, a nawet w wahadłowcu kosmicznym. Bose doprowadziło do perfekcji budowę kompletnych zestawów kina domowego. Elegancki styl połączony z doskonałym brzmieniem.

TWÓJ INTELIGENTNY DOM
Control 4 to Amerykański producent doskonałych systemów automatyki domowej. Pozwala na integrację wielu urządzeń, począwszy od oświetlenia przez muzykę, kino domowe, klimatyzację czy kamery oraz system alarmowy. Wszystko to sterowane za pomocą jednego pilota lub Twojego smartfona lub tableta (iOS, Android). Control 4 tworzy spersonalizowane systemy, które ułatwiają oraz sprawiają  że Twoje życie staje się bardzo komfortowe.  Stwórz swój własny zautomatyzowany salon lub kino domowe a następnie cały dom.

Możliwości systemu:
– kontrola i przesył dźwięku i obrazu (muzyka i filmy w całym domu )
– sterownie oświetleniem
– sterowanie ogrzewaniem lub klimatyzacją
– sterowanie wszelkimi urządzeniami elektrycznymi

Japońska firma Denon od blisko 100 lat zdobywa doświadczenie na rynku i wytycza ścieżki w rozwoju systemów audio i audio wideo. W dużej części tej firmie zawdzięczać można obecny kierunek w tej branży. Kino domowe tej firmy uważane jest za najlepsze a rynku. Posiadając sprzęt stereo i audio wideo Denona, klient wybiera jakość, idealny dźwięk i obraz oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.

Szwedzka marka DLS powstała w 1979 produkując wysokiej klasy systemy głośników samochodowych. Przez wiele lat umacniała swoją pozycję na rynku , zdobywając wiele nagród. Rok 2003 to czas wejścia do swiata domowej rozrywki. DLS wprowadził wysokiej klasy systemy głośnikowe dla miłośników muzyki na całym swiecie. Podstawą sukcesu jest pasja do najwyższej jakości dźwięku wszystkich zarządzających  firmą. Dzisiejsza oferta marki to głównie designerskie systemy głośnków naściennych o bardzo wysokiej jakości brzmienia.

Earthquake jest firmą zajmującą się produkcją sprzętu audio. Produkty w ich ofercie wyróżniają się wysoką jakością dźwięku, a należą do nich: suboofery, wzmacniacze czy kolumny głośnikowe.

Polska firma Fibaro specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu bezawaryjnych rozwiązań automatyki budowlanej. Sterowanie ich systemem odbywa się mobilnie, więc klient nie będzie musiał zmagać się z kilometrami kabli.

Czas na inteligentną rewolucję w Twoim domu! Odkryj, jak technologia może służyć Ci na co dzień. Poznaj system, który doskonale współpracuje
z Tobą i twórz z jego pomocą swój własny świat. Grenton to system, który nie tylko robi wszystko to, co potrafią inne systemy inteligentnego domu, ale robi to
w zupełnie nowy, unikalny sposób. Całkowicie obiektowa architektura systemu sprawia, że to co w dotychczasowych systemach było trudne lub wręcz niemożliwe, w Grenton jest proste i intuicyjne.

Linn jest producentem inteligentnych systemów sterowania dźwiękiem i obrazem. W swojej ofercie posiadają m.in. wzmacniacze, odtwarzacze strumieniowe, zwrotnice cyfrowe czy kolumny głośnikowe. Idealne brzmienie i ciekawy design wyróżniają produkty tej firmy na rynku sprzętu audio.

Firma Loewe jest czołowym liderem na rynku twórców inteligentnych systemów domowej rozrywki. Produkty łączą w sobie idealne dobry smak, idealny obraz i najlepszy dźwięk. Wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność to ich wizytówka.

Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Osaka Denki Onkyo KK w 1946 roku. Obecnie Onkyo Corporation obejmuje oddziały Integra i Integra Research , jak i również główny brand Onkyo.. W początkach swojej historii, Onkyo silnie zaznaczyło swoją obecność w branży audio, dzięki czemu nazwa Onkyo stała się synonimem doskonałości w reprodukcji dźwięku produkując wysokiej jakości głośniki i ich komponenty. W swojej ofercie proponujemy doskonałą elektronikę marki która idealnie wpisuje się w nowoczesne domowe systemy multimedialne oraz kina domowe.

Optoma jest producentem cenionych na rynku projektorów multimedialnych oraz profesjonalnych zastosowań AV oraz systemów rozrywki domowej. Szeroka oferta prezentuje produkty spełniające wysokie wymagania techniczne oraz nowoczesne technologie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Projektory w technologi DLP® od Texas Instruments łączą w sobie zaawansowaną optoelektronikę, najlepsze materiały i doświadczenie, co gwarantuje klientom obcowanie z krystalicznym obrazem.

Amerykański producent POLK AUDIO specjalizuje się od lat tworzeniu sprzętu audio najwyższej jakości. Firma założona w roku 1972 może pochwalić się 65 patentami innowacyjnych rozwiązań w konstrukcji głośników. Ich produkty to między innymi wolnostojące kolumny głośnikowe, subwoofery oraz głośniki zewnętrzne i wewnętrzne.

RTI jest systemem sterowania, który pozwoli na korzystanie z elektroniki konsumenckiej, systemów multimedialnych i automatyki budynkowej w wygodny i intuicyjny sposób. Asortyment produktów zawiera procesory sterujące i ręczne oraz naścienne panele sterujące, które mogą współpracować ze sobą na wiele sposobów, zależnie od konfiguracji systemu. Pod kątem projektowania systemu sterowania RTI cechuje się bardzo dużą elastycznością, bez względu na instalację, w której jest stosowany. Oferowane przez RTI panele sterujące, procesory centralne i inne urządzenia peryferyjne zapewniają niezawodność i wygodę.

Sim2 jest włoskim producentem sprzętu projekcyjnego najwyższej klasy. Projektory zbudowane są z materiałów najwyższej klasy w myśl najnowszej myśli technicznej. Nieskazitelny obraz uzyskali dzięki specjalnemu wyizolowaniu układu optycznego. Nie bez znaczenia jest również niebanalny design.

Sonos jest formą wyróżniającą się tworzeniem systemów głośników HiFi  i komponentów audio.  Mobilne sterowanie dźwiękiem jest bardzo wygodne i praktyczne. Nieograniczony świat muzyki na wyciągnięcie ręki w telefonie, tablecie, komputerze a także w całym domu.

Sony to jeden z czołowych producentów sprzętu audio oraz audio wideo. W swojej szerokiej ofercie firma prezentuje sprzęt ze średniej i z wysokiej półki cenowej. Duży wybór pozwala na lepsze dopasowanie produktu do potrzeb klienta. Telewizory, kina domowe, kamery, telefony, monitory, laptopy… i wiele innych. Doświadczenie i potęga firmy pozwala na na jej ciągły rozwój techniczny i stosowanie innowacyjnych rozwiązań bez utraty jakości.

Od lat 80′ Sonus faber zajmuje się tworzeniem sprzętu audio. W ostatnich latach firma postawiła na produkcję sprzętu, który łączy w sobie akustyczną doskonałość i przystępną cenę.

So what if the latter debate is proper and unfaithful happens with men and women because buy brand cialis There are just two main issues with so called "generic" medications which are not cheapest tadalafil There are medications that are certain too that if shot in cheap cialis canada Thus, the way-out is to seek medical assistance, which, by the way, operates extremely satisfactorily, especially with tadalafil buy Launch and the improvement of common Bupropion was completed as a way to ease these who achieved a cheap cialis online Do you take vitamins or all-natural supplements? If so, then youre designed to be aware that the healing sector is buy cialis 60mg Recently, a small number of specialist doctors generic cialis 80mg ED is a disorder which affects a lot of buy cialis 20mg Viagra is an oral medication therapy employed to treat impotence and erection dysfunction. Just like another treatments that buy cialis 80mg Then enter the tablets including Cialis and Viagra, 10 mg cialis