PMR – MERCEDES SPRINTER

Strefaciszy.netPMR – MERCEDES SPRINTER

OPIS 0

TOTALNY ODLOT! Tak naprawdę nie wiadomo od czego zacząć.
…Może od „kilometrów kabli” które zostały zamontowane w tym aucie.
Sprinter podzielony został na dwa pomieszczenia i dwa systemy audio-video.
Kontakt pomiędzy nimi odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanego intercomu.

Przód – przedział kierowcy:

Jednostka sterująca to Kenwood KVT-526DVD z nawigacją Kenwood KNA-G620 z mapami pełnej Europy co naprawdę będzie przydatne podczas trasy koncertowej zespołu MUCHY. Duże auto, ciężkie parkowanie = kamera cofania z kilkoma widokami Kenwood CMOS300. Trasę uprzyjemniać będzie dwudrożny zestaw głośnikowy JBL GTO6508C zamontowany w przygotowanych panelach i słupkach, który zasilany jest ze wzmacniacza JBL GTO752E zamontowanego w tylnej części auta.

Tył – sekcja VIP:

Ta część auta została wygłuszona i zabudowana, ściany pokryte zostały flokiem dzięki czemu uzyskaliśmy jednolitą powierzchnię bez łączeń, szyć, wkrętów, itp. Elektrownia całego systemu znajduje się na suficie, to trzy wzmacniacze JBL GTO1004E, JBL GTO7001E, JBL GTO752E – to kolejne bardzo nietypowe rozwiązanie. Doskonałych wrażeń dźwiękowych dostarczają dwa zestawy dwudrożne JBL GTO6508C i subwoofer . Jednostka sterująca to radioodtwarzacz Kenwood KIV 700. System Video to totalny odjazd. Każdy z pasażerów ma do dyspozycji swoje DVD Audiomedia , swój monitor 7„ Kenwood LZ 6121R oraz słuchawki bezprzewodowe, dzięki czemu każdy z członków zespołu może samodzielnie odpłynąć w świat swojej fantazji nie przeszkadzając innym. Monitory i DVD zamontowane zostały w specjalnie skonstruowanych panelach które pokryte zostały hydrografiką w postaci czarnego ekskluzywnego drewna.

Pomyśleliśmy również o integracji zespołu, czyli o wspólnych zabawach, pomogą w tym dwa zestawy Nintendo Wii, które podłączone zostały do dwóch 32„ TV LCD Sharp wiszących na ścianach grodziowych, zamontowaliśmy również odtwarzacz BluRay dzięki któremu uzyskujemy znakomity obraz HD na TV Sharp. Teraz filmy, koncerty, widowiska sportowe, itp. podczas drogi na koncert to nie problem. Filmy BluRay lub gry Wii dzięki specjalnemu przełącznikowi audio-video możemy przełączać dowolnie na każdy z telewizorów. Czyli na obu wyświetlamy film lub na obu gramy lub na jednym film a na drugim gra i na odwrót 🙂 fajna zabawa co? Można się pogubić. W części VIP znajduje się również barek i lodówka. Wystrój wnętrza dopasowując do nastroju można zmieniać dzięki zastosowanemu oświetleniu listwami LED RGB, kilka tysięcy kolorów dostępne po naciśnięciu pilota.

Cały system włączany i wyłączany jest za pomocą trzech włączników umieszczonych przy wyjściu, jest tam również kontroler napięcia marki Rainbow. I to już chyba koniec, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że o czymś zapomniałem… o co nie trudno przy tym aucie 🙂

  • Kategoria: Car

Related Projects