PMR – HONDA CIVIC

Strefaciszy.netPMR – HONDA CIVIC

OPIS 0

W aucie Eweliny poszliœmy grubo. System audio-video w pełni komponuje się odjazdowym wnętrzem nowego Civica.

Strefa Ciszy przy współpracy z WM Glass zbudowała coœ naprawdę niepowtarzalnego. W bagażniku znalazły się dwa subwoofery Hertz HX250D oraz toaletka zbudowana z prawdziwego, hartowanego szkła. Toaletka podœwietlona została czerwonymi neonami LED co znakomicie eksponuje wszystkie krawędzie, na blacie Zbyszek z WM Glassu wygrawerował kastet, wszystko to znakomicie odwzorowuje drapieżny charakter Eweliny.

Nad toaletką zbudowaliœmy panel w którym zmieœciło się 10 szt. głoœników Hertz ECX87 (po otwarciu klapy robią one niezły hałas :)), podwieszany monitor 10” z DVD Kenwood LZH-D120G oraz kamera Kenwood CMOS200 z której obraz przekazywany jest na tylny monitor 10” lub może działać jako kamera cofania, po włączeniu biegu wstecznego obraz pojawia się na ekranie stacji multimedialnej Kenwood KVT-526DVD zamontowanej w desce rozdzielczej. Mało multimedialnie? Proszę bardzo! W zagłówkach przednich foteli zamontowaliœmy dwa 7 calowe monitory Kenwood LZ-6121R, na których pasażerowie tylnej kanapy też będą mieli coœ dla siebie, oczywiœcie mają słuchawki bezprzewodowe dzięki czemu mogą oglądać zupełnie co innego niż kierowca i pasażer siedzący z przodu. System przednich głoœników to trójdrożny zestaw Hertz HSK163 zamontowany w specjalnie przygotowanych panelach. Wszystko to zasilane jest z dwóch klasowych wzmacniaczy Audison LRX4.5 i LRX1.1, pod które zbudowaliœmy specjalne panele w tylnych boczkach. Do podkreœlenia „ostrego” systemu audio-video Marek z RM Motors skonstruował specjalne pierœcienie z łańcuchów, które otaczają wszystkie głoœniki, dodatkowo subwoofery w bagażniku otrzymały stalowe osłony imitujące łodygi róży, co podkreœla że wszystko w tym aucie jest ostre jak brzytwa 🙂

Nie zapomnieliœmy również o sponsorze programu PMR by Coca Cola Zero i w miejscu schowka zabudowaliœmy lodówkę w której można schłodzić 2 litry Coca Coli Zero.

  • Kategoria: Car

Related Projects