PMR – CADILLAC BOURGHAM

Strefaciszy.netPMR – CADILLAC BOURGHAM

OPIS 0

To auto miało być „imprezo-wozem”, czyli dobre granie to podstawa.
A jeśli dobre granie to obowiązkowo sprzęt wysokiej klasy, dlatego postawiliśmy na marki Rainbow i Clarion.

System audio (głośniki, wzmacniacze) – Rainbow.
System video (monitory, jednostka sterująca) – Clarion.

W przednich drzwiach i przednich słupkach zbudowane zostały specjalne panele montażowe pod głośniki Rainbow SAC-265.25, które zasilane są aktywnie z 4 kanałowego wzmacniacza Rainbow i-Paul 4.300.
Z tyłu zbudowaliśmy prawdziwe luxusowe wnętrze w którym można się odprężać bez granic 🙂
Wielka, super wygodna kanapa dwuosobowa, barek, zabudowane boki i sufit – wszystko to obite alcantarą.
W ścianach bocznych znalazły się 4 wzmacniacze. Dwa monobloki Rainbow i-Paul DM2000 które zasilają dwa potężne subwoofery Rainbow Amboss 12 w bagażniku, zamontowane w skrzyni z bas-reflexem. Masaż pleców za free 🙂
Kolejne dwa wzmacniacze cztero-kanałowe Rainbow i-Paul 4.300 zasilają przedni zestaw głośnikowy oraz zbudowane specjalnie pod to auto kolumny z czterema głośnikami Rainbow DL-X6 w części relaksacyjnej auta. Całym tym systemem audio steruje najnowsza stacja multimedialna Clariona NX-501E z wbudowaną nawigacją z mapami Europy, zestawem głośnomówiącym bluetooth, dvd oraz bezpośrednią współpracą z iPod-em.
W części relaksacyjnej znajduje się dodatkowo 15” monitor sufitowy Audio Media AMV 158F.
Pod stację multimedialną Clariona oraz mixer dj, zbudowaliśmy nową konsolę centralną, która pokryta została hydrografiką. I na koniec coś dzięki czemu każdy z pasażerów może dopasować to auto do swojego nastroju, oświetlenie wnętrza auta to listwy LED RGB z kilkoma tysiącami kolorów.
Imprezę czas zacząć…!

 

  • Kategoria: Car

Related Projects